Nol Nushi dhe Teuta Rrusta largohen nga Vetëvendosja

25 janar 2018 | 14:30

Aktivistët Nol Nushi dhe Teuta Rrusta janë larguar nga Lëvizja Vetëvendosje.

Lajmin për largimin e tyre nga ky subjekt politik, ata e kanë bërë sot në një konferencë për medie, të mbajtur jashtë zyrave të Lëvizjes Vetëvendosje.

Bashkë me Nushin dhe Rrustën janë larguar edhe dhjetëra aktivistë të tjerë nga Prishtina.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje (LV), nëpërmjet një komunikate për medie ka bërë…