Nora ‘djegë’ rrjetet sociale, fotot e fundit janë tepër seksi

13 gusht 11:43

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në estradën e Kosovës.

Edhe pse së fundi ka qenë shtatzënë, ajo ende ka një trup perfekt.

Këtë e ka konfirmuar në postimin e fundit në llogarinë e vet në “Instagram”.

Ajo ka qenë e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe shumë të ngushtë që tregonte linjat e saj trupore.

Ndërkohë Nora Istrefi kishte të veshur disa taka të gjata dhe fotot i ka afër një pishine dhe një pianoje. /Express/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në dorëheqje dhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka…