“Nuk muj pa ty”, thonë Blero, Nadi dhe Ervin Gonxhi në këngën e re

21 maj 2024 | 08:25

Artistët shqiptarë, Blero, Nadi dhe Ervin Gongji, janë bërë bashkë për një projekt të ri muzikor.

“Nuk muj pa ty” mban titullin kënga të cilën e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Teksti dhe muzika u realizuan nga Nurteel, ndërkohë që i përfshirë është edhe Daim Lala.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky projekt besohet se do të pëlqehet nga publiku dhe tashmë i plotë ndodhet në YouTube.

Blero këtë kohë ka qenë një nga emrat më të përfolur për jetën e tij personale.

Foto: Screenshot/YouTube

Ai befasoi të gjithë teksa u shfaq në podcast-in e ish-gruas, Afrona Dikës.

Dyshja u ndanë rreth dy vjet më parë dhe pas kësaj romance pati dhe një lidhje tjetër.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Udhëheqësi suprem i Iranit, Ayatollah Ali Khamenei, ka shpallur pesë…