Nusja duke e bërë shqiponjën në dasmën e saj në Stamboll

21 prill 10:56

Për shqiptarët që jetojnë në Turqi deri më tash janë bërë shumë emisione dokumentare.

Por një ndër gazetarët më aktive për të prezantuar jetën e shqiptarëve në Turqio padyshim është gazetarja Mimoza Elezi e cila është e angazhuar në RTSH-3.

Në një video të publikuar në kanalin zyrtar të gazetares mund të shihet shihet një dasmë në Stamboll ku dhëndri dhe nusja janë shqiptarë.

Me ritmin e këngës ‘Oj Kosovë oj nëna ime’, nusja dhe shumë mysafir e bëjnë edhe shqiponjën me duar.

Për më shumë ndiqni videon. /tetova1/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ajo njihet për pozat e saj provokuese në rrjetet sociale.…