Olta Gixhari pa grim, shikoni si duket

13 shtator 21:39

Ajo është një nga aktoret më të njohura dhe të pëlqyera shqiptare.

Këtë herë bukuroshja Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up dhe e rrethuar nga rrezet e diellit.

Nuk dihet se kur do e shohim sërish në ekran apo në teatër me ndonjë projekt të ri aktoren bukuroshe.

 

Lajme të sponsorizuara