Opozita lëshon sallën para se të votohet Kurti kryeministër

03 shkurt 17:56

Deputetët e partive opozitare të PDK-së, AAK-së dhe Nismës kanë lëshuar sallën e seancës, kur pritej që Kurti të votohet për kryeministër.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kuvendi i Republikës së Kosovës ka votuar qeverinë  e re,…