Orari i xhiros së fundit në Ligën e Parë

16 maj 16:50

Këtë fundjavë sikurse Vala Superliga zhvillohet edhe Liga e Parë e Kosovës në futboll.

Ndeshja e vetme që zhvillohet të premten është në mes Kosovës së Prishtinës dhe Vushtrrisë, derisa të gjitha ndeshjet tjera zhvillohet të shtunën nga ora 16:00.

LIGA E PARË

Të premten takohen:
Kosova (P) – Vushtrria
Të shtunën takohen:
Onix – Dukagjini
KEK-u – Ramiz Sadiku
Ballkani – Trepça
Rahoveci – 2 Korriku
Bashkimi – Ferizaj
Kika – Fushë-Kosova
Hajvalia – Vitia

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oficerët doganor gjatë kontrollit të dërgesave në import më saktësisht…