Oriola Marashi duket më seksi se kurrë (Foto)

09 dhjetor 22:46

Oriola Marashi i ka provokuar ndjekësit. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është një nga emrat që shumicën e rasteve shfaqet provokuese në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Edhe së fundmi ajo gati sa nuk na i ka treguar të gjitha e shtrirë dhe gjysmë e zhveshur.

Ajo rëndësi të veçantë i jepte grimit mirëpo fansat vunë re diçka tjetër. Oriola shihet se nuk ka veshur fare reçipeta dhe ky detaj e bënte të dukej akoma më seksi. Kujtojmë se ajo po e shijon lidhjen e dashurisë me Eros Grezdën.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, tha se sivjet…