Oriola Marashi, e “rrezikshme” në fotot e fundit

14 janar 16:00

Oriola Marashi është një ndër modelet më të pëlqyera. Ajo është përfolur jo vetëm për fotot provokuese që ndan por gjithashtu dhe për jetën e saj personale. Pas ndarjes nga futbollisti Eros Grezda, Oriola ka qenë disi më e tërhequr. Së fundmi, modelja ka realizuar një set, ku shfaqet shumë provokuese.

Ajo ka pozuar me një fustan elegant, të zi, i cili në pjesë të caktuara është i tejdukshëm. Oriola nuk ka hezituar të vërë në plan të parë dhe pjesën e pasme të fizikut mbresëlënës. Nuk kanë munguar komentet nga adhuruesit e saj duke i vënë në pah bukurinë dhe elegancën që e karakterizon.

Ndarja e Oriolës dhe Grezdës ishte e papritur pasi planifikonin të martoheshin. Ishte vetë futbollisti që konfirmoi thashethemet që qarkullonin prej kohësh duke thënë se i kishin dhënë fund. “Po, është e vërtetë që ne jemi ndarë dhe nëse ndonjëherë do të jemi bashkë, kjo do të jetë vetëm si shokë”, tha ai në fund të verës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq është takuar sot me përfaqësuesit…