Oriola Marashi publikon foto me partnerin e saj 

23 qershor 2020 | 11:17

Një ndër çiftet më të komentuara kohët e fundit kanë qenë modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda.

Ata kaluan karantinën së bashku dhe në rrjetet sociale nuk kanë munguar fotot edhe videot nga i njëjti vend.

Oriola së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet përkrah një mashkulli, që mendohet se është futbollisti dhe shihet se pozojnë të dy të përqafuar.

Ajo ka vendosur që mos e zbulojë fytyrën e tij, prandaj e ka mbuluar me një emoji.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një tren gjigant që arrin shpejtësinë maksimale prej 600 km/h…