Osmani takohet me Clintonin dhe Clarkun: Dy heronj, një histori, Kosova në mes!

19 shtator 2023 | 14:31

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka takuar në Nju-Jork, ish-presidentin e ShBA-së, Bill Clinton dhe ish-komandantin e NATO-s, Wesley Clark.

Me  këtë rast, Osmani i ka quajtur heronj Clintonin dhe Clarkun.

“Dy heronj, një histori, Kosova në mes!”, ka shkruar Osmani në mbishkrimin e fotografisë të publikuar në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një incident ka ndodhur në aeroportin e Majorkës në Spanjë,…