OVL-UÇK-ja iu jep mirënjohje Hysen Kryeziut dhe “Shell Kosovës”

27 nëntor 21:36

Sot, datë 27. 11. 2020, kryetari në detyrë i OVL-UÇK-së, Faton Klinaku, së bashku me anëtarët e kryesisë  së kësaj organizate, në prag të festës së Ditës së Flamurit, kanë nderuar me mirënjohje Hysen Kryeziun, me motivacionin për “kontributin e dhënë për lirinë  e Kosovës”.

Po kjo organizatë mirënjohje  i ka dhënë edhe djalit të afaristit jashtëzakonisht të suksesshëm, të ndjerit Latif Kryeziu, Lulzimit, për kontributin që dikur kompania e tij “Al Petrol”, tash me emërtim “Shell Kosova”, ka dhënë në kohën e paraluftës, gjatë luftës dhe pas luftës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i LDK-së Isa Mustafa ka thënë se Vetëvendosje nuk…