Pacolli krenohet me gruan e tij (Foto)

12 gusht 23:55

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, i ka uruar të gjithë ndjekësve të tij në “Facebook” një mbrëmje të këndshme.

Këtë ai e bëri me postimin e një fotografie, ku duket së bashku me bashkëshorten e tij, për të cilën shkroi se ndihet krenar.

“Një selfie me gruan time. Shumë mirënjohës dhe krenar për angazhimin e saj në fondacionet që ne drejtojmë. Ju urojmë të gjithëve një mbrëmje të këndshme!”, ka shkruar Pacolli në profilin e vet në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri, ka thënë në emisionin Pressing…