Pamja e re e Johnny Deepit i ka shqetësuar fansat (Foto)

05 qershor 2018 | 10:24

Aktori i famshëm Johnny Depp i ka habitur fansat e tij gjatë turneut të Rusisë me grupin e tij rock. Ata e komentuan për pamjen e zbehtë dhe të Johnnyt.

Një fans i shqetësuar thotë: “Ai duket i zbehtë këtu. Shpresoj se ai është në rregull”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i famshëm Johnny Depp i ka habitur fansat e…