Pamjet mahnitëse të vullkanit të sapo aktivizuar në ishullin ‘Reunion’

28 prill 2018 | 15:04

Këto qe shikoni janë pamje mahnitëse e të frikshme të vullkanit të famshëm dhe shumë aktiv në ishullin Reunion.

Vullkani shpërtheu sërish gjatë kësaj të premte. Kjo është hera e dytë që nga fillimi i vitit.

Ndërkohë që deri tani nuk ka kërcenim për banesat dhe banorët e zonës.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Takimi i kancelares gjermane me Trump ishte i ngrohtë dhe…