Panik në ajër, turbulencat intensive shkaktojnë kaos në avion (video)

11 shkurt 2024 | 14:34

Pasagjerët e një avioni në Kili përjetuan momente tensioni dhe ankthi për shkak të turbulencave intensive.

Në një video që është bërë virale në rrjet nga brenda kabinës së një avioni të “Sky Airlines” me destinacion Puerto Natales në jug të Kilit, pasagjerët përpiqen të ruajnë gjakftohtësinë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një pasagjere ka mbetur e vdekur, dhe ngasësit e dy…