Parashikimi i motit për sot

20 prill 2018 | 09:46

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i kthjellët me temperatura që do të sillen në mes 6 e 19 gradë celsius.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen në mes 8 e 10 gradë celsius, ndërsa maksimalja ditore do të arrijë deri në 25 gradë celsius.

Gjykuar sipas ecurive sinoptike, pjesa më e madhe e javës së ardhshme, do të karakterizohet me mot kryesisht të kthjellët dhe me temperatura që do të sillen në mes 9 e 25 gradë celsius.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko…