Parashutisti ngec në shtyllën e ndriçimit gjatë paradës (Video)

13 tetor 16:07

Një parashutist hasi vështirësi të mëdha gjatë paradës ushtarake për festën kombëtare të Spanjës.

Duke bërë uljen e tij, pasi valëviti flamurin spanjoll, parashutisti u pengua nga një shtyllë rrugore e ndriçimit.

Ky zhvillim tërhoqi vëmendjen e qindra pjesëmarrësve, përfshirë Mbretin Felipe. Monarku spanjoll drejtoi paradën ushtarake, në të cilën mori pjesë dhe kryeministri në detyrë, Pedro Sanchez.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ylli i PSG-së, Neymar që është kthye nga lëndimi pak…