Paris Jacksoni dhe Cara Delevingne në një romancë?

23 shkurt 11:37

Paris Jacksoni dhe Cara Delevingne kanë ndezur thashethemet për një romancë kur u panë për herë të parë duke dalë nga një klub nate të kapura dorë për dore në nëntor të vitit të kaluar.

Dhe Paris Jackson me Cara Delevingne nuk bënë asgjë për t’i zhdukur këto thashetheme mbi një marrëdhënie midis tyre. Yjet u fotografuan përsëri gjatë një orari të vonë darke në Londër. Ndërsa vajza e mbretit të popit Michael Jackson ka shijuar një darkë me supermodeluesen dhe një grup shokësh, ku  shihen të kapura dorë për dore derisa kthehen në dhomat e hotelit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i LDK-së, Kujtim Shala, ka thënë se Projektligji aktual…