Partnerja e Ronaldos ia nxjerr “zinë” palestrës (Foto)

10 prill 2019 | 16:47

Të jesh e dashura dhe nëna e fëmijëve të Cristiano Ronaldos, do të thotë të jesh gjithmonë e angazhuar e të mos gjesh kohë për veten.

Por kjo nuk vlen për Georgina Rodriguez, e cila di t’i bëjë të gjitha.

Të kujdeset për vogëlushët e saj dhe të yllit portugez të futbollit, të marrë pjesë në evente të rëndësishme, të jetë tifoja speciale e Juventus dhe të përgatitet fizikisht për të qenë një “bishë” në shtratin e CR7.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kosova triumfoi ndaj ekipit Taipeit Kinez me rezultat 31-23. Edhe…