Pas 27 vjetësh Al Pacino sërish nominohet për Oscar

19 janar 13:38

Aktori i njohur Al Pacino për herë të parë pas 27 vjetësh sërish është nominuar për Oscar.

Ai për “People” ka treguar si ndihet për këtë nominim të tij pas kaq kohe.

“Kanë qenë shumë llafe që ka mundësi të nominohem për Oscar, por kur dëgjova dhe më thanë ‘je nominuar’, ishte diçka që më bëri të ndihem shumë mirë”, u shpreh ai.

Al Pacino ishte shpallur fitues si Aktori më i Mirë edhe në ceremoninë e Oscar të vitit 1993.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Aktori i njohur Al Pacino për herë të parë pas…