Pas fotove të nxehta, Demi “kthehet” të i dashuri (Foto)

23 maj 2018 | 18:46

Demi Rose ka “nxehur” për ditë më radhë “Instagram”-in me foto dhe video nga prapaskenat e setit fotografik në Ibiza.

Pas postimeve të nxehta, modeluesja 23-vjeçare është kthyer në krahët e të dashurit të saj, DJ Chris Martinez.

Bukuroshja britanike është fotografuar në një dalje të rrallë me Chris, ndërkohë që dukej mahnitëse e veshur me recipeta “bralet” të kuqe.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Asnjërës prej subjekteve politike nuk i konvenojnë zgjedhjet e parakohshme.…