Pas largimit nga On Records, Mozzik sjell hitin e ri

14 janar 14:52

Reperi i njohur Mozzik, pas largimit nga shtëpia diskografike “On Records”, ka sjellë hitin më të ri.

Lajmi është konfirmuar nga vëllai i tij, Getinjo, me anë të një postimi në “Snapchat”. “Kënga e re sapo është publikuar në Spotify, Itunes, Deezer. Veysel dhe Mozzik ‘Ti Amo’ go, go go…”, ka shkruar ai.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në një intervistë për “Harper’s Bazzar”, supermodeluesja Kendall Jenner ka…