Për “Akademinë” flet Adem Gashi

24 janar 2018 | 17:26

Shtëpia Botuese “Armagedoni” në fund të vitit të kaluar botoi numrin e parë të revistës për kulturë, gjuhë dhe media, “Akademia” .

Se çfarë përmban ky numër i kësaj reviste, sa herë do të botohet gjatë një viti, çfarë e bën të dallueshme nga revistat e tjera, në një intervistë dhënë për portalin online gazetaobserver ka folur shkrimtari Adem Gashi, anëtar i redaksisë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Infrastrukturës Pal Lekaj,  priti  në takim ambasadorin e…