Për një iftar të shijshëm!

17 maj 11:42

Muaji që po na shoqëron është me rëndësi të madhe për shumë nga ne.
Mbi të gjitha rëndësi ka ushqimi që ne përgatisim për më të dashurit tanë.

Për një ushqim më të shijshëm ju keni përbërësin magjik, vajin e vetëm vendor, vajin Floil.

Vaj ky shumë i shëndetshëm dhe i pasur me vitamina E dhe K, vitamina këto që kontribuojnë në forcimin imunitar të shëndetit tuaj.

Përveç specifikave tjera të rëndësishme, Floil nuk ka aromë gjatë gatimit, është i rafinuar 100% dhe nuk përmban kolesterol.

Floil, sekreti i një ushqimi të shijshëm.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, në ditën Botërore…