Përforcohet Gjilani

09 janar 2018 | 10:28

KF Gjilani ka vazhduar më përforcime për sezonin pranveror. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Morina, pas Fuad Karabegut i ka transferuar edhe tre futbollistë të tjerë.

Bëhet fjalë për mbrojtësin Edmond Turkun dhe dy sulmuesit Hasan Hyseni dhe Pleurat Hajdini. Gjilani sezonin vjeshtor e mbylli në pozitën e tetë me 26 pikë.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Milani “blindon” futbollistët e vet, duke shuar zërat për largime…