Performanca e Rita Orës tek Jimmy Fallon  mbresëlënëse

03 mars 16:11

Rita Ora ka performar në emisionin e famshëm “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Këngëtarja kosovare ka sjellur disa nga hitet e saj në Australi.

Pasi emisioni mori shumë vëmendje dhe audiencë të madhe, Rita sapo ka falënderuar Jimmy Fallon për ftesën e bërë.

Bashkë me falënderimin, Rita ka publikuar foto ku ngjyra pink duket se i rri kaq bukur.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Will Smith ka deklaruar se po mendon të hyjë në…