Përfundojnë pjesët e para në dy ndeshjet e Kupës

17 qershor 2020 | 17:19

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet kthyese të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës në futboll.

Ballkani është duke fituar në Drenas ndaj Feronikelit me rezultat 0-1. Golin e  vetëm në këtë pjesëlojë e shënoi Mirlind Daku.

Prishtina është duke fituar në Skenderaj ndaj Drenicës (0-2), kurse golat i shënuan Abazi nga gjuajtja e lirë dhe Krasniqi nga penalltia.

 (V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Kosovës ka miratuar ndryshimet e propozuara për ndarjen…