Përfundon aventura e Monikës brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2

02 dhjetor 2023 | 01:08

Televotimi është mbyllur dhe publiku ka votuar që banorja, e cila duhet menjëherë ta lë garën për çmimin e madh të Big Brother VIP Kosova është Monika.

Monika ka qenë e nominuar këtë javë së bashku me të gjithë konkurrentët e tjerë, derisa kjo shënon herën e parë që komplet kasti ka qenë në nominim.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sot e shtunë varroset Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen…