Përfundon pa marrëveshje takimi mes Kurtit dhe Mustafës

14 dhjetor 19:24

Ka përfunduar pa marrëveshje takimi mes dy liderëve, Albin Kurtit dhe Isa Mustafës.

Pas takimit, shkurt për media kanë folur Glauk Konjufca nga LV-ja dhe Avdullah Hoti nga LDK-ja.

“Nuk ka marrëveshje”, ka thënë shkurt Konjufca.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Besa (identiteti i njohur për redaksinë) është një qytetare nga…