Përfunduan garat në gjimnastikë, këto janë rezultatet

24 shkurt 18:27

Federata e Gjimnastikës së Kosovës (FGJK) ka mbajtur sot (e shtunë), garën zyrtare me rastin e 10-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Fotografia e Sadik Zeqiri

 

Fotografia e Sadik Zeqiri

Në garën e mbajtur në sallën e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit në Prishtinë kanë marrë pjesë të gjitha klubet e Gjimnastikës së Kosovës me një numër rekord të garueseve.

Duhet cekur së në këtë garë klubi “Elita” nga Prishtina ka shkëlqyer në të gjitha disiplinat, duke fituar edhe shumicën nga vendet e para dhe të dyta.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në orën 20:00…