Përleshje mes disa personave në Prishtinë (Video)

14 qershor 2020 | 21:07

Rreth orës 16:00 ka ndodhur një rrahje mes disa personave në lagjjen Taubahqe në Prishtinë.

Lexuesit e klankosova.tv, kanë dërguar disa pamje të këtij incidenti.

Sipas informacioneve rrahja ka ndodhur mes dru shitësve dhe disa dasmorëve këtu.

Nuk dihet arsyeja pse ka ndodhur kjo përleshje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oficerët e FSK-së, Arelena Shala dhe Yll Dalladaku i dhuruan…