Pete s’e lëshon Kimin, e përcjell në çdo hap

14 janar 13:49

Kim Kardashian dhe Pete Davidson duket se janë dashuruar marrëzisht në njëri tjetrin. Çifti i ri po duken shumë të lumtur pranë njëri tjetrit.

Ata janë parë dje në lagjen Fairfax të Los Anxhelosit.

Pas darkës, dyshja është parë duke lëpirë akullore.

Dashuria e tyre po bëhet më e fortë dhe shpejt pritet të ketë plane konkrete në lidhjen e tyre.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka përfunduar takimi i mbajtur mes presidentes Vjosa Osmani, kryeministrit…