Petra Nemcova në pritje për t’u bërë nënë

23 shtator 11:50

Petra Nemcova do të bëhet nënë. Modeluesja 40-vjeçare ka njoftuar se ajo dhe bashkëshorti i saj Benjamin Larretche janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Petra zbuloi lajmin e shtatzënisë në “Instagram” me një fotografi ku shihej barku i saj i rrumbullakosur. Kthehemi në gusht kur modeluesja çeke zbuloi se ajo dhe Ben u martuan në një ceremoni private në Arizona.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas një viti të ndarë, duket se Kourtney Kardashian ka…