Pjesa e parë, Ballkani po e shkatërron Llapin

22 nëntor 14:22

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Ballkani-Llapi, e cila po zhvillohet në Suharekë.

Liderja e Superligës është duke e shkatërruar skuadrën e Llapit, pasi dyzetë e pesë minutat e parë i mbylli me rezultat 4-0.

Nazmi Gripshi me dy gola dhe Ermal Krasniqi e Mirlind Daku me nga një gol ishin shënuesit e Ballkanit.

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Basketbollistët e Kosovës po vazhdojnë përgatitjet para udhëtimit në Bratisllavë,…