Policia e Kosovës dëbon dy shtetas të Serbisë

05 shkurt 11:07

Policia Kufitare në Leposaviq ka ndaluar dy të dyshuar shtetas të Serbisë, të cilët gjatë identifikimit dhe kontrollimit nuk kanë mundur të dëshmojnë hyrjen legale në Republikën e Kosovës.

Të dyshuarve iu është shqiptuar dënimi për të huaj, dëbim me forcë dhe ndalim hyrje për 12 muaj në territorin e Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manuel Neuer nuk luajti në ndeshjen e fundit ndaj Bayer…