Porosit shampon online, i sjellin 20 pasaporta amerikane

26 prill 2018 | 11:07

Një grua që bleu shampon online është habitur kur hapi pakon dhe gjeti brenda 20 pasaporta amerikane.

Nicole Mitchell nuk po u besonte syve kur hapi pakon që posta i solli dhe që përmbante dokumente konfidenciale të destinuara për Ambasadën Amerikane, në vend të shamponit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjenerali rus, Sergei Rudskoi, ka bërë me dije se Moska…