Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron e vërteta me ish-konkurrentin e “Për’puthen”

15 janar 15:59

Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron

Pas pjesëmarrjes së Beratit në emisionin “Përputhen”, u rikthye në vëmendje një postim i Linda Reit. Në vitin 2018 ajo publikoi një video ku ish-konkurrenti i reality show-t shfaqej nudo në shtrat.

Gjithashtu mes Lindës dhe Beratit nuk mungonin komentet, të tilla si ‘Auu u laga’. Këto postime e komente bënë që asokohe të shkruhej se mes Lindës dhe Beratit kishte nisur një lidhje.

Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron

Por pavarësisht videos apo edhe komenteve pikante, Linda Rei ka mohuar ditën e sotme se ka pasur një lidhje me ish-konkurrentin e “Për’puthen”.

“Lidhje? Jo absolutisht jo, ai është një djalë shumë i bukur, por lidhje jo”, tha ajo në një lidhje me Skype me emisionin ABC e pasdites.

Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron

Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron

Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron

Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron

Postoi videon e Beratit lakuriq në shtrat, Linda Rei zbulon si qëndron

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Qeveria e Republikës së Kosovës ka vendosur për lehtësimin e…