Pozojnë së bashku fëmijët e Michael Jacksonit

28 dhjetor 2017 | 10:37

Edhe pse fëmijët e të ndjerit Michael Jackson, Paris dhe Prince, janë parë shpesh në sy të publikut, ne rrallë e kemi parë vëllanë e tyre më të vogël, Blanket.

Paris, 19-vjeçare, publikoi një fotografi të saj bashkë me vëllezërit me të cilët po festonte Krishtlindjen. Në fotografi janë Paris, Prince, Blanket dhe reperi Omer Bhatti të cilin Parisi e konsideron si vëlla.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e muzikës pop, Lorde, e ka anuluar koncertin që…