Presidenti shkon për ngushëllime në familjen Hoxha në Junik

24 mars 2019 | 18:02

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka vizituar të dielën familjen Hoxha në Junik, ku ka shprehur ngushëllime për vdekjen e nënës së dy heronjve të Kosovës, Edmondit dhe Xhavit Hoxhaj.

“Sot, në familjen Hoxha, shpreha ngushëllime për vdekjen e nënës Nurije, nënë e dy heronjve të Kosovës, Edmondit dhe Xhavitit. Familja Hoxha ka dhënë kontribut të shquar për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pesë persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një…