Presidenti Vuçiq i drejtohet popullit serb për Kosovën

16 mars 2018 | 15:03

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, nesër (e shtunë) do t’i drejtohet popullit serbë për dy tema, Kosovën dhe politikat e popullsisë së Serbisë.

Zyra për medie e Presidencës së Serbisë, ka njoftuar se Vuçiqi do t’i adresohet popullit në orën 11:00.

Vuçiqi ka njoftuar në Prokuplje, se nesër do të sjellë më shumë detaje lidhur me hetimin e vrasjes së Oliver Ivanoviqit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i parë, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet…