Presidentja Osmani takohet me Alice Albright

18 shtator 2023 | 23:00

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeshefen ekzekutive të MCC-së, Alice Albright.

Këtë e ka bërë të ditur vet presidentja përmes një shkrimi në “X”.

Osmani këtë takim e ka konsideruar si të shkëlqyer dhe me rol të veçantë për vendin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Avionët duket se së fundmi janë kthyer në vendin e…