Princ Leka ndan momente nga pushimet me Blerta Celibashin, ata ndodhen në Brezovicë

28 shkurt 2024 | 12:23

Princ Leka dhe 26-vjeçarja Blerta Celibashi, pavarësisht se nuk i fshihen më kamerave dhe daljeve publike, ende nuk kemi një konfirmim nga Princ Leka për lidhjen e re të dashurisë.

Princ Leka dhe Blerta, kanë kaluar disa ditë pushime në Brezovicë.

Ndryshe nga udhëtimet e tjera të përfolura, këtë herë Leka dhe Blerta, kanë publikuar të dy foto duke bërë ski nga Brezovica.

Ky hap në lidhjen e tyre, është marrë nga ndjekësit si një konfirmin edhe pse presin një reagim më romantik nga dyshja.

Kujtojmë se kjo romancë e Princit, nisi pas divorcit me aktoren Elia Zaharia, me të cilën ka edhe vajzën 3-vjeçare, Geraldina.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, ka…