Prishtina rikthen Thaqin, pritet transferimi i Bekteshit dhe Rexhës

30 maj 2018 | 15:33

Skuadra e Prishtinës është duke punuar maksimalisht për transferimin e futbollistëve për edicionin e ri të futbollit.

Kryeqytetasit pasi transferuan Ahmet Halitin dhe Meriton Korenicën, ka arritur marrëveshje edhe me Armend Thaqin e Gjilanit. Gazeta ka mësuar se bisedimet janë duke u zhvilluar edhe me mbrojtësin Leotrim Bekteshi dhe sulmuesin Kastriot Rexha.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Julen Lopetegui ka “graduar” mesfushorin e Manchester Cityt, David Silva,…