Pritje madhështore për trajnerin dhe ish-ushtarin e UÇK-së, Adnan Hyseni

11 shkurt 2018 | 16:15

Pritje madhështore në palestrën “Karagaçi” i është bërë trajnerit dhe ish-ushtarit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Adnan Hyseni, i cili ishte në Gjermani për shërim.

Hyseni sakrifikoi shëndetin e tij që të ishte prezent tek lojtarët e tij dhe te mbështetësit të cilët ishin të shumtë në numër në ndeshjen Besa-Liburni.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Republikës së Sllovenisë, Borut Pahor nesër e (hënë)…