‘Profa’ në bisedime me Flamurtarin

11 dhjetor 17:28

Trajneri i njohur në futbollin e Kosovës, Bylbyl Sokoli është në bisedime me klubin e Flamurtarit nga Prishtina.

Bisedimet mes “Profës” dhe klubit kuqezi kanë avancuar dhe marrëveshja mund të bëhet zyrtare nesër (e enjte) .

Skuadra e Flamurtarit sezonin vjeshtor e mbylli në pozitën e nëntë me 19 pikë.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka reaguar pas ftesës…