PSD-ja me aksion simbolik, i bën me ngjyrë të zezë dritaret e qeverisë (foto)

08 nëntor 12:17

Partia Socialdemokrate (PSD) ka ngjyrosur me ngjyrë të zezë dritaret e ndërtesës së Qeverisë së Kosovës.

Ky aksion simbolik i PSD-së ka të bëjë me mostransparencën e  qeverisë Kurti në raport me dialogun me Serbinë.

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë se kryeministri Kurti ka vendosur në terr informativ gjithë qytetarët për zhvillimet në veri dhe propozimin franko-gjerman.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Agjencia për Informim dhe Privatësi (AIP) me vendimin e 7…