Pse nuk është martuar me Christiano Ronaldon?/ Georgina zbulon ‘sekretin’ (FOTO)

29 shtator 14:47

E dashura seksi e Christiano Ronaldos ka zbuluar se edhe pse dëshiron të martohet me të,  për momentin janë të zënë me disa gjëra shumë më të rëndësishme.

Edhe pse veten e përshkruan si vajzë e thjeshtë, Georgina Rodriguez është e vetëdijshme se jeton një jetë madhështore.

“Kam fëmijë të mrekullueshëm, kam një burrë i cili më dashuron dhe kujdeset për mua. Unë e dashuroj atë, kujdesem për të, e adhuroj, e admiroj sepse ai është person shumë i mirë dhe jam e lumtur që e ndaj jetën me të”, tha ajo për Mediaset.

Partnerja e sulmuesit të Juventusit zbuloi pse ata nuk janë martuar ende.

“Martesën e kemi në planet tona, por momentalisht kemi shumë plane interesante për të ardhmen.

Kemi katër fëmijë të cilët duhet t’i arsimojmë prandaj jemi shumë të përqendruar në ta”, zbuloi ajo.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sonte (e diele) nga ora 20:45 zhvillohet derbi i javës…