PSG-ja bashkon Mourinhon dhe Wengerin

28 janar 12:01

PSG-ja është kthyer në dekadën e fundit në një prej klubeve që ka prishur rregullat e afatit kalimtar në futbollin evropian, me miliona të investuar kudo dhe kurdo, e duke finalizuar transferime të çmendura.

Skuadra franceze që kërkon Ligën e Kampionëve tani po mendon të bashkojë dy trajnerë të njohur në gjirin e saj. Ata që pak kohë më parë ishin dy rivalë në tapetet e Premierë Ligës, Jose Mourinho dhe Arsen Wenger, mund ta shohin veten duke nisur nga kjo verë, në të njëjtin klub.

Nëse PSG-ja nuk triumfon në Ligën e Kampionëve, trajner i skuadrës do të jetë Jose Mourinho, kurse drejtor sportiv Arsene Wenger.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, mori pjesë në hapjen e…