Publikohet fotografia e Radojçiqit në Prokurorinë e Serbisë

03 tetor 2023 | 16:40

Mediet serbe gjatë ditës kanë raportuar se kryeterroristi Milan Radojçiq është arrestuar dhe i është caktuar masa e ndalimit prej 48 orëve.

Tani është publikuar një foto e Radojçiqit bashkë me avokatin e tij, Goran Petronijeviq në Prokurori.

Hetimet janë duke u zhvilluar nga Prokuroria e Lartë Publike në Beograd, shkruan “telegraf.rs”.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Raportohet se ish-futbollisti nga Kosova si dhe  ish-lojtari  i Jugosllavisë,…